25 مدل دسته گل عروس ساده و شیک

به‌طورکلی انواع مدل دسته گل عروس گاهی آویخته، گاهی جمع، گاهی شلوغ، گاهی ساده روی مد می‌آیند و استفاده از آن‌ها شدت می‌گیرد، درست مانند مدل لباس، کفش و دیگر لوازم که با چرخشی در ظاهر بین افراد مختلف جامعه محبوب می‌شوند. در این مقاله با کابان مگ همراه باشید تا با انواع مدل دسته گل عروس جدید آشنا شوید.

دسته گل عروس به چه معنا است؟

همانطور که هر کسی وقتی به دیدار شخص عزیزی، برای استقبال از شخصی که از سفر بازگشته یا دیدار از فردی که بیماری بهبود یافته یا بیمار است، می‌رود؛ دسته گل یا هدیه‌ای می‌برد. اگر قرار عاشقانه‌ای بین دو نفر برقرار باشد و معمولاً آقا برای خانم به نشانه احترام و عشق گل یا دسته گل می‌برد. به همین منظور در روز عروسی نیز که روز پیوند عاشقانه است، آقا برای خانم دسته گلی به نشانه طلب عشق می‌برد. در ادامه چند مدل دسته گل عروس نیز به نایش درآمده است که شما را به تماشای آن‌ها دعوت می‌کنم.

دسته گل عروس چند گل

این مدل دسته گل عروس به تازگی بین عروس و دامادها محبوب شده است و بسیاری این سبک دسته گل را انتخاب می‌کنند. معمولاً از انواع گل رز، گل‌های گرد، گل‌های شاخه‌ای و برگ‌ها با تنوع کم رنگ و پر رنگ و پر پشت و کم پشت برای ساخت این قبیل دسته گل‌ها استفاده می‌شود.

برای آشنایی با انواع گل شاخه‌ای، انواع گل شاخه‌ای خاص، برگ‌های مناسب تزیین دسته گل به مقالات مرتبط با آن‌ها مراجعه کنید و برای آموزش ساخت دسته گل مصنوعی با تصاویر مرحله به مرحله هم به این مقاله سر بزنید

دسته گل عروس تک گل

این نوع دسته گل معمولاً در کنار لباس عروس ساده بسیار زیبا هستند. برای ساخت این دسته گل‌ها تنها از یک نوع گل استفاده شده است. رنگ‌های سفید، صورتی، بنفش و آبی کمرنگ بین تمامی دسته گل‌های عروس تک گل محبوب‌ترین هستند.

سخن آخر

در انتها نیز لازم به یاد آوری است که می‌توانید از گل‌های مصنوعی یا طبیعی با ربان پیچی شاخه‌ها و یا بدون آن بسته به سلیقه خود برای ساخت دسته گل عروس استفاده کنید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

پیام بگذارید