۵۰ مدل لاک ناخن دخترانه جدید و ساده و آسان برای اجرا در منزل

مدل‌های مختلفی از لاک ناخن هر ساله معرفی می‌شوند. مدل‌هایی جدید که برای مناسبت‌هایی مختلفی کاربرد دارند. بسیاری از دختران چندان تمایلی به طرح‌های پیچیده و سنگین لاک ندارند و بیشتر به پیاده کردن طرح‌های ساده و اجرای آسان دارند که خودشان بتوانند در منزل روی ناخنشان اجرا کنند. در این مقاله از کابان مگ، جدیدترین مدل لاک ناخن دخترانه در طرح‌های بسیار ساده و جدید را گردآوری کرده‌ایم.

نکات مهم در زدن لاک ناخن

قبل از اینکه به سراغ مدل‌های جدید لاک ناخن ساده برویم بد نیست به چند نکته مهم در خصوص زدن لاک دخترانه را مرور کنیم.

  • برای سریع‌تر خشک کردن لاک، می‌توانید انگشتی که لاک زده‌اید را در یک ظرف حاوی آب یخ به مدت ۲ تا ۳ دقیقه قرار دهید.
  • برای پاک کردن کامل لاک قبلی، می‌توانید از خمیر دندان استفاده کنید.
  • برای محافظت از پوست اطراف ناخن می‌توانید از وازلین استفاده کنید. برای این کار کافی است که اطراف ناخن را با وازلین چرب کنید.
  • تا می‌توانید، ضخامت لایه لاک را کاهش دهید. یک لاک ضخیم دیرتر خشم می‌شود و خیلی راحت‌تر آسیب می‌بیند.
  • قبل از شرع به لاک زدن، حتماً پوست خود را مرطوب نگه دارید.

مدل لاک ناخن جدید دخترانه

در ادامه تصاویر مربوط به جدیدترین مدل های ساده و آسان دخترانه که میتوانید در منزل خودتان اجرا کنید، آمده است. اگر در لاک زدن ماهر نیستید و یا به دنبال تمیز کردن لاک از روی ناخن و پوست هستید به مقاله تمیز لاک زدن با چند راه ساده و ارزان، چگونه لاک بزنیم که دور ناخن لاکی نشود مراجعه کنید.

ناخ شکسته را چگونه ترمیم کنیم؟

از مشکلاتی که برای هر دختری با ناخن‌های لاک زده پیش خواهد آمد، شکستن ناخن و خراب شدن لاک است. به همین منظور بسیاری بی‌خیال لاک و ناخن می‌شوند و یا لاک را کاملاً پاک یا ناخن‌ها را کوتاه می‌کنند. گاهی نیازی به این کار نیست. روش‌های زیادی هستند که می‌توان با استفاده از آن‌ها لاک و ناخن را تعمیر کرد. در مقاله ای به بهترین روش‌های ترمیم ناخن شکسته را توضیح داده‌ایم.

سخن آخر

امیدوارم از مدل های ارائه شده در این مقاله برای تزیین ناخن های خود استفاده کنید، در مقاله دیگری راه های تقویت ناخن گفته شده است که میتوانید برای اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید. منتظر نظرات، پیشنهادات و تجربیات شما هستیم.

پیام بگذارید