مدل لباس مجلسی زنانه با پارچه آبی درباری

مدل لباس مجلسی زنانه با پارچه آبی درباری

مدل لباس مجلسی زنانه با پارچه آبی درباری

رنگ آبی درباری که یک رنگ آبی خاص و خوش‌رنگ است در سال ۲۰۲۰ به‌عنوان رنگ سال انتخاب شد. از انتخاب این رنگ به‌عنوان رنگ سال بود که مردم به استفاده از این رنگ برای تهیه لباس روی آوردند و بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده لباس نیز از این رنگ پارچه برای تهیه لباس استفاده کردند. در این مقاله به ارائه مدل لباس مجلسی زنانه و دخترانه با پارچه آبی پرداخته‌شده است. در ادامه با کابان مگ همراه باشید.

مدل لباس مجلسی زنانه بلند

ازآنجایی‌که در ایران شرکت‌های تولیدکننده و فروشنده لباس مجلسی زیادی وجود ندارد، بیشتر مردم یا لباس را بعد از تهیه پارچه به خیاط سفارش می‌دهند و یا اگر در هنر خیاطی دستی در آتش دارند، خود اقدام به دوختن لباس مجلسی می‌کنند. در زیر چند مدل لباس مجلسی زنانه با پارچه آبی به نمایش درآمده است.

مدل لباس مجلسی زنانه کوتاه

مدل لباس مجلسی زنانه کوتاه برای خانم‌های جوان و دختر خانم‌ها مناسب است. البته اگر کوتاهی دارید ترجیحاً برای بلندتر نشان دادن قدتان از مدل‌های بلند استفاده کنید ولی این دسته مدل‌های لباس برای خانم قد بلند و لاغر بسیار برازنده است. در ادامه چند مدل لباس مجلسی زنانه کوتاه ارائه شده است.

مدل لباس زنانه مجلسی گیپور

یکی از پارچه‌های پرطرفدار این روزها پارچه گیپور است که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شود. لباس مجلسی را می‌توان تنها با استفاده از پارچه گیپور تهیه کرد، اما ازآنجایی‌که این پارچه کمی گران قیمت است معمولاً برای تهیه قسمتی از لباس به طور مثال تنها بالا تنه از آن استفاده می‌شود. در ادامه چند مدل لباس مجلسی با پارچه گیپور آبی نمایش داده شده است.

لباس آبی رنگ به چه افرادی می‌آید؟

به طور کلی رنگ آبی رنگی عامه پسند است و تقریباً لباس آبی رنگ به تن افراد بسیاری زیبا است؛ ولی این رنگ بر تن افراد با پوست برنزه و سبزه برازنده‌تر و زیباتر است، البته اگر حق نگذریم، افراد سفید پوست نیز لباس رنگ آبی درباری را می‌پسندند و بر تن می‌کنند.

لباس مجلسی آبی درباری را با چه کفش و کیفی ست کنیم؟

رنگ‌هایی مانند قرمز، سرخ آبی، صورتی کثیف یا کالباسی، نقره‌ای، سفید، مشکی، قهوه‌ای، طلایی و طیف‌های آبی برای ست کردن با لباس مجلسی آبی درباری مناسب هستند. در زیر چند مدل لباس مجلسی آبی درباری ست شده با کیف و کفش‌های مختلف به نمایش درآمده است.

سخن آخر

مدل لباس مجلسی زنانه عبارتی است که بسیاری برای یافتن بهترین نتیجه در گوگل جست و جو می‌کنند. در این مقاله تلاش شده است بهترین مدل‌ها و به‌روزترین آن‌ها با دسته بندی مناسب ارائه شود. منتظر نظرات و پیشنهاد‌های شما هستیم.

حمیرا باجلان وب‌سایت
زمین شناس هستم. از کار کردن و ایده دادن در زمینه های صنایع دستی، آشپزی و ورزش لذت میبرم. مدیریت و تولید مطلب برای این سایت هم دوست دارم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *