۷۰ مدل موی کوتاه مردانه ساده و کلاسیک برای مردان ایرانی در سال ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰

0

راه های بسیاری وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید به  اطرافیان خود نشان دهید و یک مدل موی کوتاه ساده و زیبا یک گزینه ایده آل است.  که از آن دسته افرادی هستید که به ظاهر خود اهمیت می دهید. ساده ترین راه در این رابطه انتخاب مدل موی مناسب است. مدل موهای کوتاه اگر متناسب با نوع صورت انتخبا شوند بسیار می توانند زیبا باشند. در این مقاله چند مدل کوتاه ساده و کلاسیک برای مردان ایرانی را در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ برای شما آورده ایم.

مدل کوتاه مردانه و پسرانه

با این حال،  انتخاب و داشتن یک مدل مو تنها به انتخاب  مدل موهای دلخواه از میان هزاران استایل مختلف و سپردن موهای خود به یک آرایشگر مربوط نمی‌شود.برای انتخاب  مدل موی مناسب باید فاکتورهای زیادی را مدنظر قرار بدهید.  یکی از مهمترین این فاکتور ها شکل صورت است. یکی دیگر از عوامل مهم در واقع توجه به هدف شما از  دادن یک مدل جدید به موهای خودتان است. در ادامه با مدل موهای پسرانه و مردانه کوتاه و ساده با ما همراه باشید.

چگونه مدل موی کوتاه خوب انتخاب کنیم؟

انتخاب یک مدل کوتاه برای بسیاری از افراد از روی اختیار نیست و به اجبار مجبور به این چنین انتخابی می شوند.  اما بسیاری از افراد با توجه به شکل صورت و هدفی که به دنبال آن هستند نسبت به انتخاب آن اقدام می کند.  این استایل طرفداران بسیار زیادی در میان جوانان دارد. یکی از مهمترین مزیت های داشتن یک مدل موی کوتاه در واقع زمان بسیار کم لازم برای مرتب کردن مجدد آن است.

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب مدل مو مردان ، مدل موی مناسب شکل صورت شما کدام است؟

در مقابل همه مزیت هایی که این استایل دارند یک سری نقطع ضعف نیز دارند.  در این استایل با گذشت یک هفته و یا شاید حتی کمتر ، شاهد رشد مو ها  خواهیم بود که  می توانند استایل سر شما را به کلی تغییر بدهند. از این رو برای حفظ و نگهداری یک مدل موی کوتاه باید به طور متوسط هر هفته یا دو هفته یکبار به آرایشگر خود مراجعه کنید.

مدل موهای کوتاه مردانه

در ادامه قصد به معرفی ۶۹ مدل موی کوتاه داریم.  در انتخاب این مدل ها سعی کرده ایم که انواع موها و سلیقه ها را در نظر بگیریم.  اگر واقعاً خواهان داشتن یک مدل کوتاه هستید مطمئن باشید که از میان این مدل هایی که در ادامه آورده ایم،  می توانید مورد مناسب خود را پیدا کنید و فقط کافی است که تصویر ان را به آرایشگر خود نشان بدهید.

سخن آخر

۷۰ مدل موی کوتاه و ساده و کلاسیک پسرانه و مردانه سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ که در بالا آوردیم برای همه شکل های صورت از جمله گرد و کشیده مناسب هستند. با مرجاعه به مقاله ای که در خصوص مدل موهای مناسب شکل صورت نوشته ایم می توانید مدل متناسب با صورت خود را پیدا کنید.