استایل کیت میدلتون ملقب به داچس کمبریج؛ مدل لباس مجلسی و مدل لباس زنانه

کیت همسر ویلیام دوک و داچس کمبریج دو نفر از خانواده سلطنتی بریتانیا هستند که با ازدواجشان، سروصدایی در انگلستان به راه انداختند. برخلاف دیگر بانوان خانواده، کیت میدلتون دختری از خانواده‌های سلطنتی نبود و ویلیام، نوه ملکه انگلستان با او در دانشگاه آشنا شده بود. در این مقاله از کابان مگ تصاویری از این بانوی خوش لباس در عین حال ساده آورده‌ایم. با ما همراه باشید.

استایل کیت میدلتون

استایل بانوی کمبریج از روز عروسی تا بعدها با حضور در مراسم‌های رسمی دیگر و سفرهایی به کشورهای مختلف، تحسین بسیاری را برانگیخت. به طور کلی کیت میدلتون از لباس‌هایی مانند کت و دامن، کت و شلوار، لباس بلند، لباس کوتاه و گاهی پیراهن و دامن استفاده می‌کند. در ادامه تصاویری از این استایل‌ها در مراسم‌های مختلف را مشاهده می‌کنید. یکی از مشخصه‌های جالب وی این است که از پوشیدن لباس‌های تکراری در مراسم‌های مختلف ابایی ندارد.

استایل رسمی کیت میدلتون

استایل رسمی بانوی کمبریج معمولاً شامل یک لباس بلند که گاهی دامنی پیلی دار و آزاد دارد و گاهی هم دامنی فون یا راسته دارد به تن می‌کند. معمولاً لباس‌های بلند وی آستین‌هایی تا بالای آرنج دارند. البته این بانو گاهی در کت و دامن و کت شلوار هم دیده می‌شود.

استایل زمستانی کیت میدلتون

ازآنجایی‌که برخی از مراسم‌های رسمی در فصل زمستان هستند. کیت میدلتون را می‌توان در لباس زمستانی نیز دید. پالتوهای ساده، چهار خانه، بلند و کوتاه تا روی زانو و کمی بلندتر از آن نیز از جمله لباس‌هایی است که او در زمستان به تن می‌کند.

استایل بارداری کیت میدلتون

وقتی دارای سه فرزند باشی، تصاویری از حضور در مراسم‌های مختلف در زمان بارداری امری عادی است. کیت میدلتون هم از این قاعده مستثنا نیست. در تصاویر زیر طرز لباس پوشیدن او را در زمان بارداری‌های مختلف مشاهده می‌کنید.

به پیشنهاد ما بخوانید

استایل کژوال یا راحتی کیت میدلتون

البته استایل راحتی یا کژوال افراد مشهور معمولاً بدون اجازه آن‌ها گرفته می‌شود، زیرا معمولاً در عموم به صورت رسمی ظاهر می‌شوند و کمتر چهره معمولی زندگی خود را نمایان می‌کنند ولی در برخی مراسم‌ها و لحظات غیر رسمی مانند سفرها و گردش‌ها با لباس راحتی مانند شلوار جین، کتانی و پیراهن دیده می‌شوند.

استایل هندی-پاکستانی کیت میدلتون

اعضای خانواده سلطنتی معمولاً به سفرهای رسمی زیادی می‌روند. در سفرهای بین‌المللی معمولاً افراد به طرز پوشش مردم محلی احترام می‌گذارند و سعی می‌کنند پوشش مناسبی داشته باشند. در تصاویر زیر کیت میدلتون در لباس هندی و پاکستانی دیده می‌شود.

سخن آخر

امیدوارم از تصاویر زیر لذت برده باشید و از استایل‌های مختلف نمایش داده شده، یک استایل را برای خود انتخاب کرده باشید. به یاد داشته باشید که هر موقعیتی استایل مناسب با آن موقعیت را طلب می‌کند. ما را از تجربیات و نظرات خود بهره‌مند کنید.

پیام بگذارید