مدل مو و شنیون کیت میدلتون ملقب به داچس کمبریج

0

مدل مو و شنیون کیت میدلتون با سادگی و جذابیت فوق العاده خود در بین بسیاری از خانم‌ها دلربایی می‌کند. در این مقاله از کابان مگ به ارائه چند مدل مو و شنیون ساده از کیت میدلتون پرداخته‌ایم. کیت میدلتون به طور کلی از چهار مدل، موهای خود را نمی‌بندد که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم و عکس‌هایی از آن برای استفاده شما عزیزان به نمایش می‌گذاریم.

انواع مدل مو و شنیون کیت میدلتون

کیت میدلتون معمولاً در مراسم‌های رسمی شنیون ساده پایین را انتخاب می‌کند و در مراسم‌های غیر رسمی و سرد مدل شنیون باز با کمی پیچیدگی در پشت گوش‌ها نیز از گزینه‌های او هستند. البته مدل موی دم اسبی و شنیون ساده پایین همراه با کلاه نیز بسیار مناسب صورت او هستند. یکی از مدل‌های مویی که در بیشتر مواقع از آن استفاده می‌کند، مدل موی باز ساده با فرق کج و با انتهای کمی فر است.

مدل شنیون ساده کیت میدلتون

همان‌طور که گفته شد کیت میدلتون از شنیون ساده که معمولاً پایین بسته می‌شود برای حضور در مراسم‌های رسمی استفاده می‌کند. این شنیون گاهی همراه با کلاه است و گاهی هم به تنهایی به موهای او جلوه می‌دهد.

مدل شنیون ساده کیت میدلتون

مدل شنیون ساده و باز کیت میدلتون

یکی از مدل‌های شنیونی هم که او بسیار از آن استفاده می‌کند. مدل شنیون باز با بافت یا گره در پشت گوش‌ها است. جمع شدن موهای کنار سر چهره او را دلنشین می‌کند از همین رو او از این مدل زیاد استفاده می‌کند.

مدل شنیون دم اسبی کیت میدلتون

یکی دیگر از مدل‌های شنیون ساده و بی دردسر که زحمت کمی دارد و بسیار شیک است، مدل شنیون دم اسبی است. در این مدل شنیون ابتدا موها به سادگی با کش بسته می‌شوند و در انتها یک دسته کوچک از موها به دور کش پیچیده شده و با سنجاق محکم می‌شود. کیت میدلتون در برخی از مراسم‌های رسمی و غیر رسمی با و بدون کلاه از این مدل استفاده می‌کند.

مدل مو باز ساده با فرق کج کیت میدلتون

ممکن است مدل موی باز را بسیاری ساده و نامناسب تلقی کنند ولی با کمی حالت دهنده و حالت موجداری که به انتهای مو اضافه می‌شود، مدل موی باز می‌تواند شیک و زیبا باشد. کیت میدلتون از این سبک مو با فرق کج در فصول پاییز و بهار بسیار استفاده می‌کند.

سخن آخر

امیدوارم از مدل‌های مو و شنیون آورده شده در این مقاله لذت برده باشید و از بین آن‌ها یک مدل را برای خود انتخاب کره باشید. ما را از نظرات و تجربیات خود بهره‌مند کنید.