۳۱ ایده‌های بادکنک آرایی برای جشن های تولد

بادکنک آرایی یکی از راه‌های تزیین منحصر به فرد و ارزان است که در این مقاله از کابان مگ به آن پرداخته‌ایم. تزیین با بادکنک تقریباً مناسب هر سن و جنسیتی است و با توجه به تنوع رنگ و شکلی که می‌تواند با بادکنک ایجاد کرد. تزیین بادکنک می‌تواند برای تزیین تولد بچه یا بزرگسالان مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به دلیل قیمت پایین بادکنک می‌تواند بسیار کم هزینه و ساده اما شیک باشد.

بادکنک آرایی جشن تولد کودکان

ازآنجایی‌که بچه‌ها ابعاد کمی دارند و در کادر کوچکی جای می‌گیرند، می‌توان برای تزیین تولد تنها به تزیین کادر عکاسی بسنده کرد ولی اگر جشن بزرگی برپا می‌شود و تقریباً جشن تولد خانوادگی است می‌توان علاوه بر کادر عکاسی برخی از نقاط مانند گوشه‌های خانه یا نقاط خالی و خاص را با بادکنک تزیین کرد. در ادامه چند ایده برای تزیین تولد بچه با بادکنک ارائه شده است.

بادکنک آرایی برای تولد بزرگسالان

اگر عکس‌های خانوادگی را نگاه کنیم متوجه می‌شویم که جشن تولد بزرگترها معمولاً خیلی ساده و در حد یک کیک و هدیه برگزار می‌شود. گاهی هم برای تنوع که شده می‌توان از تزیینات هم برای برپایی این جشن‌ها استفاده کرد. تزیین تولد بزرگسالان کمی دشوار است ولی می‌تواند با استفاده از بادکنک و اجرای یک تم رنگی به زیبایی برگزار شود. در ادامه ایده‌هایی از تزیین تولد بزرگسالان ارائه شده است.

بادکنک آرایی برای تولد مردان

استفاده از بادکنک سبیل برای تزیین تولد مردانه کمی کلیشه‌ای و تکراری باشد. البته به نظر من تزیین تولد مردانه با زنانه یا دخترانه تفاوتی ندارد و می‌توان از گزینه‌هایی مانند بادکنک، نوار رنگی، گل و … برای این کار استفاده کرد. بادکنک‌هایی مربوط به حرفه و شغل مردان، نوشته‌های بادکنکی محبت آمیز نیز از جمله ایده‌های محبوب تزیین تولد مردانه هستند.

بادکنک آرایی برای تولد پسران و دختران

دخترانه و پسرانه بودن تم تولد این روزها تنها با رنگ‌های صورتی و آبی متمایز می‌شود. اگر کمی سلیقه و خلاقیت به خرج دهیم و از رنگ‌های دیگری هم استفاده کرده و در کنار آن‌ها از شخصیت‌های کارتونی محبوب دنیای دختران و پسران مانند مرد عنکبوتی، بتمن، بن تن، السا، آنا، سفید برفی، دلبر، سیندرلا و … با المان‌هایی که به شخصیت کودک می‌آید نیز می‌توان این سفارشی سازی را انجام داد.

به طور مثال اگر پسر یا دختری علاقه به ورزش خاصی دارد، بادکنکی را به شکل توپ آن ورزش درآورده و برای تزیین استفاده کنید و یا اگر فرزندان علاقه به انجام کاری مانند انجام بازی ویدئویی دارد که در دنیای امروز امری دور از ذهن نیست می‌توان با استفاده از المان‌های مربوط به بازی‌های کامپیوتری محبوب تزیینات تولد پسرانه یا دخترانه را انجام داد.

بادکنک آرایی برای تولد ساده و شیک

تزیین تولد با بادکنک کم یا زیاد می‌تواند یک تم تولد شیک و ساده باشد که هزینه‌های آن بسیار کمتر از سایر گزینه‌ها است. در ادامه دو تزیین تولد ساده و شیک از زوایای مختلف ارائه شده است که امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

بادکنک آرایی تولد در فضای باز

یکی از گزینه‌های خوب برای برگزاری جشن تولد افراد متولد فصل‌های بهار و تابستان استفاده از فضای باز مانند باغ، ساحل، جنگل، پارک و … است. در ادامه چند ایده برای تزیین تولد در فضای باز به نمایش درآمده است.

بادکنک آرایی جشن تولد شبانه

برخی از جشن‌ها تا پاسی از شب طول می‌شکند و برخی هم برای ساعات تاریکی برنامه ریزی شده‌اند، برای تزیین این جشن‌های تولد هم می‌توان از بادکنک استفاده کرد. استفاده از نورپردازی در پشت باد کن‌ها و یا استفاده از بادکنک‌های شبرنگ می‌تواند ایده خوبی باشد. در ادامه چند نمونه از آن‌ها به نمایش در آمده است.

سخن آخر

امیدوارم از این مقاله ایده‌های خوبی برای تزیین جشن تولد با بادکنک گرفته باشید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

پیام بگذارید